|
Véget értek a csoportkörök mérkőzései!
Sztyerna 2007.02.17. 09:23
Részletek
Voltak nagyon sima csoportok (C és F csoport: Steinmobil és a Mohák veretlenül jutnak tovább) és volt nagy küzdelmet eredményező csoport is (E csoport: az első és a negyedik csapat között csak 3 pont a különbség). Volt nagy finiselő (Fognyüvők a 4. fordulóban még utolsók voltak) és voltak nagy vesztesek (Hospody fél távnál még vezette a csoportját). Sajnos voltak megint, akik betliztek és kizáratták magukat, de voltak olyanok, akik tisztességesen végigjátszották a sorozatot annak ellenére, hogy nagyon erős csoportba kerültek (FC Kriszkox és Szajek) És ugyebár voltak nemzetközi csapataink, aki elmondhatják magukról, hogy ők voltak az elsők (Vyskovce és Line)
Tehát ez volt az V. BL kupa első csoportköre. A kiesett csapatoktól búcsúzunk, de reméljük, már jelentkeztetek a VI. BL kupára! Akik továbbjutottak azokat, pedig várjuk a cupmanager-ben a folytatásra!
További sérülésmentes és izgalmas mérkőzéseket!
Sztyerna
|