|
Sztyerna riport!
2006.08.01. 21:01
Mit gondol elnök úr, összejön a köv.BL re a 32 csapat?
Ha csak várjuk a jelentkezőket nem fog összejönni. Ugyanazt a stratégiát kell alkalmaznunk, amit a III. BL-nél. Külső tagokkal kell feltöltenünk a létszámot az utolsó napokban, ami amellett, hogy meg lesz a 32 csapat azért is jó, mert kisebb a valószínűsége, hogy valaki meggondolja magát és hiába adta le a nevezését nem indul a sorozatban és ezzel nagy fejtörést okoz nekünk :)
Mik az ön elvárásai csapatát illetően? Hova várja a sikoltókat?
Szeretném, ha bejutnánk az elődöntőbe, mert jó lenne a Kuparangsorban előrébb lépni :)
Van-e vmi cél a bajnokságban jövőre? Mikor szándékozik feljebb lépni a IV osztályba?
A célunk jövőre a sima bennmaradás és ha lehet akkor a 2.helyünk megvédése. Nem szeretnék a IV. osztályba feljutni, hacsak valami csoda nem történik és meg tudnánk erősíteni a csapatunkat 3 védővel 2 szélsővel és 2 csatárral. Sajnos a IV. osztályhoz majdnem az egész csapatot ki kellene cserélni. Kezdenek kiöregedni a játékosok és nincs megfelelő anyagi háttér a szintjavító pótlásukhoz. Már annak is örülünk, ha olyan játékos fog jönni, aki nem rontja a csapat minőségét...
Ki az a játékosa, aki odaérhet a góllövő listán a top10-be a BL-ben?
Erről nem nyilatkozom, hogy ne tudjanak felkészülni az ellenfelek. De azért egy embert még is megemlítenék: Kasper Aafjes
Szándékozik-e a klubot illetően nagyobb beruházásra?
Ha ad valaki kölcsön szívesen bővíteném a stadiont és vennék klasszis játékosokat...
És végül vesz-e ki szabadságot és utaznak valahova a nyáron?
Ha vége a szezonnak hozzá kell látnunk a IV. BL előkészítéséhez és a csapat egy hetes pihenője után a következő szezonra. Max. 3 napot fogok eltölteni a csapatom nélkül.
Köszönöm ,hogy állt rendelkezésre, sok sikert : Smallone
Viszont kívánok minden jót: Sztyerna
|